Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Polacy remiksuja Ralf'a Gum'a

Peppermint Jam jedna z najbardziej szanowanych wytwórni w świecie house zapowiedziała wydanie płyty Ralf'a Gum'a "Ordinary Girl". Najciekawsze dla nas jest to, że na tej płycie pojawią sie remixy polskich producentów, Karola XVII oraz MB Valance'a aka Soul Tunes. Płyta ta zostanie wydana nakładem Peppermint Jam oraz Progcity Deep Records.
Soul Tunes tworzą muzykę spod znaku funky soulful deep house, ich przygoda z  produkcją rozpoczęła się około roku 1995 od kiedy to zaczęli współpracować z wieloma zagranicznymi artystami takimi jak Ron Williams, Suzy Wong, Jocelyn Brown czy Opus. Ich konto jest bogate w remixów polskich producentów, zaś współpraca nie kończy się na Peppermint Jam oraz ProgCity Deep Records, związani są także z Amsterdamskim Voodoovinyl. Ich utwory regularnie goszczą na playlistach wielu zachodnich djów.
Ralf Gum naprawdę nazywa sie Ralf Benkert zaczynał swoją karierę muzyczną w Noise-Club mieszczącym sie w Wurburgu gdzie grywa do dziś, był rezydentem wielu niemieckich klubów takich jak Art, Vertigo, Boot, Yellow Kitchen. W 1997 roku razem z Christianem P (Christian Pfeuffer) rozpoczęli produkowanie swojej własnej muzyki, która wydawana była m.in. w Peppermint Jam i Compose Records. W 2001 roku Ralf przeprowadził się na Majorkę gdzie założył swoją własną wytwórnię Gogo Music, która stale się rozwija i prężnie działa do dziś.
 

(informacje przygotowane na podstawie zdjęć i materiałów dostarczonych przez Loco Records)

v.error
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_