Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Makaton - wywiad

Clubbing.slask.pl: To już nie pierwsza Twoja wizyta w naszej ojczyźnie. Można z tego wywnioskować, że nie opierasz się, gdy trafi Ci się jakaś propozycja zagrania w Polsce. Czy jest coś co przyciąga Cię w te strony szczególnie ?

Makaton: Dobre imprezy i ludzie.

CSP: Zaglądając na Twoją stronę, widnieje tam informacja, że w przygotowaniu jest już kolejna produkcja (mak 016) America, America is Killing It's Youth..., czego możemy się spodziewać po tym wydaniu i na jakim etapie są prace w jego ukończeniu?

Makaton: W najbliższym czasie. Wciąż nad tym pracuję.

CSP: Od przedostatniego wydania "Relationship To Authority" (mak 014) do ostatniego, które ukazało się w tym roku minęło sporo czasu. Co przez ten okres działo się w Twoim "świecie muzyki", czy było to spowodowane brakiem czasu na sfinalizowanie produkcji czy specjlanie ich dopieszczanie?

Makaton: Ruszyłem z livefeed, gdzie techno dje grają wyjątkowe sety złożone z muzyki, której na codzień słuchają w swcyh domach. www.rodz-konez.co.uk

CSP: Pozwól, że zapytam o coś mniej związanego z muzyką, co odkryje nam trochę samego Steva. Czym zajmujesz się poza swoimi produkcjami? Co najbardziej lubisz robić w wolnych chwilach, jednym zdaniem jaki Steve Bailey jest na codzień ?

Makaton: Pracuję na budowie.

CSP: Czy poprzez calą przygodę związaną z produkcją muzyki zmieniał się jakoś sposób, w jaki ją tworzysz? Na czym zaczynałeś stawiać swoje pierwsze kroki? I w jaki sposób powstają Twoje aktualne utwory ?

Makaton: W większym lub mniejszym stopniu używam tych samych metod, co zawsze. Posługuję się laptopem, rolandem, NI. dopfer.

CSP: Skąd czerpiesz inspiracje na dany kawałek? Co jest Twoim natchnieniem pomagającym Ci stwierdzić, że to właśnie tak powinno brzmieć, a nie inaczej?

Makaton: Swą inspirację odnajduję w wyobraźni, książkach, w czymkolwiek. Lubię krautrock'a m.in. Briana Eno, The Stoogs, The Velvets, Black Sabbath itp.

CSP: Jakie są Twoje plany na przyszłość? Te związane z muzyką oraz życiem prywatnym.

Makaton: Moim planem jest wydać po nowym roku wcześniej wspomniany release "America, America is Killing Its Youth" (makaton 16)

CSP: Jak oceniasz swój staż na scenie muzyki elektronicznej? Czujesz się spełnionym człowiekiem, czy istnieje jeszcze ciągle coś, co chciałbyś w życiu zrobić, bądź zmienić?

Makaton: Scena? Jaka scena? Coraz mniej dystrybucji, coraz mniej artystów, wszystko przechodzi do undergroundu, tam skąd pochodzi.

CSP: Twoje produkcje znane są z mrocznej odmiany techno, nasycone industrialnymi dźwiękami. Czy starasz się w ten sposób ukazać samego siebie? Co tak naprawdę mają one wyrażać?

Makaton: Lubię prawdziwe dźwięki i muzyczny nieład.

CSP: Byłem na Twoim live performance w Ostrawie w klubie Fabric oraz w katowickim Inqbatorze, czy od tego czasu zmieniłeś coś w swoich live act'ach? Czego możemy spodziewać się tym razem?

Makaton: Nie. Jedyną różnicą było to, że to dwie różne imprezy w dwóch różnych państwach.

CSP: Dziękuję za wywiad i do zobaczenia w Katowicach!

Makaton: Zdrowia, tym razem będe ostrożny z wódką i żadnych wściekłych psów!!

KrzyHo
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_