Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

14-11-2009, sobota

unHoly Beats - Hebeliada

Galeria Teatru From Poland, Częstochowa
DJs:
Tomaz /Fucking Brigade/ Warszawa - LIVE!
Black.Art /Neuroshocked / Acid Orange Crew/ Warszawa - LIVE!
Zbinior /Grozna Nuta/ Warszawa
Vinkiel /Break The System/ Lublin
Kociol /Kraina Oz/ Lodz
Jamal /Kraina Oz/ Czestochowa
Wykuty Rudy Mattko /SambAttack/ Czestochowa
Camel /SambAttack/ Czestochowa
hose el Szami /Boombatek/ Radomsko
Bilet:
10 zł
Start: 21:00

Tomaz AKA Antidox (Tomasz Rusiecki)Dj i producent z Warszawy , urodzony w 1982r. na początku grał techno lecz po krótkim czasie porzucił je na rzecz hardcore-u. Na pierwszych imprezach grał industrial, ale z czasem przyśpieszał, teraz gra hardfloor , frenchcore i terrorcore. Od 2 lat zajmuje sie produkcją własnej muzyki , robi numery hardcorowe, lecz posiada tez drugi projekt o nazwie Antidox, w którym prezentuje numery techno. Dzieki świetnemu doborowi numerow i dobrej technice zawsze gdy gra rozgrzewa ludzi na parkiecie do czerwonosci.


CzarnyMuzyką elektroniczną i jej produkcją zainteresowany był od zawsze. W 2001 roku, zainspirowany nocnymi audycjami w Radiostacji, zaczął ekspermentować z dźwiekami techno. Już rok później zadebiuotwał w warszawskim klubie b65, razem z Suicide System, jako live act'owy projekt nazywany C & C. Przez kilka lat grają imprezy w całej Polsce, jednak tylko jego produkcjie indywidualne zostały zauważone na scenie. Po rozpadzie grupy opracował swój własny, niepowtarzalny styl. Jakiś czas później zaczyna uzupełniać kolekcje instrumentów i rozszerza poszukiwana nowych dźwięków. Jego sety oscylują między Hard / Acid Techno i charakteryzują się ogromną ilość dynamiki i energii. Od 2004 roku współpracuje z organizacją AcidOrangeCrew.


ZbiniorReprezentant Groźnej Nuty, składu w którym od 2004 roku promuje alternatywną elektronikę w stolicy. Początkowo było to szeroko pojęte brytyjskie techno. Na imprezach spod szyldu Groźnej Nuty zagościli Chris Liberator, Dave the Drummer, Thermobee, Jeff Amadeus, Alex Calver i wielu polskich DJs.
Z czasem jego upodobania muzyczne obrały kierunek szybkich francuskich nurtów muzycznych określanych jako Hardtek / Tribe / Hardfloor. Na kolejne edycje eventów zaczęli przyjeżdżać goście z Francji m.in. DJ Maissouille, Narkotek (Guigoo & Kefran), Matt Weasel oraz Floxytek.
Jedną z głównych idei jego eventów była organizacja imprez w miejscach typu non-club, mieszając wiele różnych gatunków i budując przez to jedną wspólną scenę alternatywnych brzmień.
Ostatnio mocno związany z nowym miejscu na imprezowej mapie stolicy - Centralny Basen Artystyczny - gdzie wspólnie z załogą kreuje scenę muzyczną.
Jego ostatnie imprezowe projekty to głównie artyści z londyńskiej sceny D'nB / Breaks: DJ Aphrodite, Prolix oraz Krypic Minds. Z uwagi na fascynacje tego rodzaju brzmieniami jego najnowsze sety to mieszkanka francuskiego tekno z połamanymi bitami D'n'B.


Vinkiel

Maca publicznie czarnulki od 2002r. Wbrew powszechnemu zjawisku nie interesował się muzyką od dzieciństwa. Kiedy już zaczął sprawa okazała się jednoznaczna. Popadł w rytm uk i acid techno. Z biegiem lat i wpływem ketaminy na polską publikę, zaczął pogrywać mocniejsze melodyjki, jak nrg, hardtek, hardkor, frenchcore aż po breakcore. Niezdrowe zainteresowanie angielskim techno pozostało jednak aż do dziś i ma się nadzwyczaj dobrze. Grał na większości polskich freeteków oraz w klubach, które tolerują patologiczną muzykę i nie mieszają browaru z wodą. Jest przeciwnikiem reggae, minimali i house (no chyba że hard house).


Dj Kocioł aka acidlightMówią o nim: pijak, bandzior i łajdak! Można napisać, że muza towarzyszy mu przez całe życie. Od zawsze fascynował się ciężkimi i szybkimi jej odmianami. W podstawówce dręczył kolegów nagraniami Sepultury. W późniejszym czasie zmienił sympatię: z przesterowanych gitar na dzikie, brudne dźwięki TB-303. Jego zabawy z elektroniczną muzyką sięgają 2000 roku i pierwszej odsłony Fruity Loopsa. Deckami zaczął bawić się w 2004 roku - wieloletni imprezowy staż zaowocował doskonałym doborem kawałków i stworzeniem własnego stylu grania. Ciężkie techno, hektolitry piwa i gołe laski tańczące na żyrandolach – to wg niego definicja idealnej biby. Najnowsze fascynacje muzyczne to hardteki, hardfloory i inne łupanki na poziomie 200 BPM, ale często powraca do starych, zapomnianych kwasowych brzmień.


SambAttack - Kamel & Wykuty Rudy MattKamel - Jego pierwszym muzycznym guru był szanowny doktor Alban, i od tego sie wszystko zaczęło. Na czacie dotyczącym tego artysty poznał Rudego, który wtedy miał jeszcze ksywkę blondyn i ubierał się na skejtowo. Po pewnym czasie wspólnego zgrywusowania, postanowili zgłębiać tajniki mixowania na starym gramofonie unitra i magnetofonie szpulowym, około roku temu. W między czasie, faktem powoli stawało się to, że samba nadchodzi wielkimi krokami. Finałem tej jakże bujnej przeszłości było uzbrojenie sie po zęby produkcjami z lejbeli takich jak: psychik genocide, no core, this is terror, astrofonik, serotonin, randy 909%,audiogenic, cosmic baby....itd itd.... czytaj dalej : HC MOTHAFaKA!

Wykuty Rudy Matt(kojebca), druga połowa ulicznego gangu SambAttack. Umiejętności specjalne to brawurowa jazda samochodem marki Czinkłeczento, potrafi też nieźle wypierdolić ze łba. Zajawkę na ostrą elektronikę złapał jeszcze za czasów małolata, kiedy kradł rowery po piwnicach. W takich to też okolicznościach poznał Camela. Balangi na mieście, szkoła Samby Życia, nauka mixowania, powroty do domu o 22 i szlaban na oglądanie TV. Always Hardcore !


SzamiJedna z wielu ofiar wybuchu w województwie łódzkim i powiecie radomszczańskim pandemii wirusa londyńskiego, kwaśnego techno, i energetycznych dźwięków hardhouse/nrg. Te drugie w szczególności, przypasowały mu najbardziej . Klasyczny tragiczny przypadek - najpierw jeżdżenie po imprezach, później próby organizacji swoich parties, które pociągneły za sobą chęć stanięcia za dekami. Tak też się stało. Może i dobrze, naukowcem by raczej nie został, a w sporcie też jakoś nie szło…Aktualnie, od około dwóch lat, wraz z djem Zbirem, współodpowiedzialni za cykliczne imprezy unHoly Beats w częstochowskim klubie Galeria Teatr From Poland. Razem z Pure Underground i JahSound miał też swój wkład i czynny udział przy powstawaniu największego polskiego teknivalu – Centertek, oraz przy jego drugiej edycji. Sety głównie w klimatach hardhouse/nrg/trance. Zabierzcie młodsze siostry !
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_