Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

25-09-2008

Off Camera 2008 - imprezy towarzyszące

Z pierwszym dniem pażdziernika rusza w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera 2008, który potrwa przez 5 dni. Swoje tytułowe "off" rzuca on współczesnemu rynkowi medialnemu w Polsce, buntując się przeciwko jego wyznaczonym standardom. Lecz festiwal to nie tylko wizualne zaspokajanie zmysłu, to także koncerty kultowych gwiazd sceny undergroundowej w klubie festiwalowym (Kraków Główny).I tak oto w dzień pierwszy usłyszeć będzie można ekscentrycznego Mocky z marionetką, a po ich występie Daedalusa ze swoim live actem. Muzyczny dzień drugi upłynie pod nutą Finka (live) oraz dj seta samego Bonobo o północy. Trzeci dzień to Pustki - ale bez obaw to tylko nazwa zespołu, a także Novika i Gil Peterson o pierwszej godzinie soboty. Wieczór dnia czwartego rozpocznie na dobre Baaba, później Nostalgia 77, a dokończy Pati Yang & Flykkiller Ostatnimi koncertami, kończącymi tym samym festiwal Off Camera, będą niedzielne występy wrocławskiej grupy Oszibarack oraz TokTok vs. Soffy O live. Każdego dnia, przed głównymi koncertami, będzie okazja zrelaksowania się przy dźwiękach deep house i nu-jazzu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

24-09-2008

Kolejna fotorelacja w galerii

Zgodnie z obietnicą mamy dla Was jeszcze jedną fotorelację z minionego weekendu. Tym razem odwiedziliśmy w piątek Inqbator, gdzie odbywała się 20-ta edycja imprezy z cyklu MoM. Gościem specjalnym tej imprezy był Essence z Minimal Nation. Oprócz niego słyszeliśmy młodego, ale zdolnego dja Vervain, zagrał również Imp, a także organizatorzy - Razor Radish i Hakufishin.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

23-09-2008

Back 2 Dekadence - KONKURS!

Po wakacyjnym remoncie, rusza nowa seria imprez w katowickim klubie Dekadencja.
Już 27-go września, czyli w najbliższą sobotę, zapraszamy na imprezę z udziałem weterana warszawskiej sceny klubowej Marcina Wojskiego znanego jako Easy. Jest On jednym z Djskich prokursorów miksujących muzykę klubową od poczatków jej powstania, a jego styl muzyczny to spektrum szeroko rozumianego brzmienia housowego o charakterze "deep”.Gwiazda główna wystąpi w towarzystwie K.Milla i dj'a Coffie z Fantomas Crew.

Dla wszystkich spragnionych muzycznych uniesień, oraz ciekawskich (efektów końcowych remontu) mamy 4 pojedyńcze zaproszenia na ten wieczór. Wystarczy tylko wysłać maila na adres info@clubbing.slask.pl. w temacie wpisując "Back 2 Dekadence", a w treści podać swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do piątku godz. 19, zwycięzców wyłonimy drogą losowania.

23-09-2008

Zdjęcia z Future Noise 5 w Inqbatorze

Kolejna (i nie ostatnia) to galeria, która znalazła się w tym tygodniu na naszej stronie. Dzisiaj chcemy Wam pokazać jak bawiliśmy sie w sobotę w katowickim klubie Inqbator, na imprezie Future Noise 5. Grała dla nas m.in. ekipa z Wrocławia z kolektywu Venom Minds, a także piękna dj Push.
Ponieważ niewiele mamy w Polsce tego typu projektów, na szczególną uwagę zasłużyła grupa Locomotive Sun, która zagrała swojego drum'n'bassowego live acta na małej sali.
Jak w jednym słowie podsumować wydarzenia ostatniej soboty w Inq? Ogień!
Zapraszmay do galerii.

22-09-2008

Festiwal Młodej Sztuki Arterie - fotorelacja

W dniach 18 - 20 września w Katowicach odbył się Festiwal Młodej Sztuki "Arterie". W jego ramach, w Rondzie Sztuki w Katowicach, w czwartek i piątek, odbyły się dwie imprezy. Zapraszamy do naszej galerii, w której zamieściliśmy dzisiaj fotorelację z piątku. W ramach tej imprezy słyszeliśmy Klinikę Pozytywnych Wibracji, djów Teq, Fokus i 5cet oraz MC Marva.
Zdjęcia wykonała dla nas Giny.
Zapraszamy!

17-09-2008

MoM meets Minimal Nation

Mamy dla Was już ostatnia w tym tygodniu propozycję na spędzenie jednej z weekendowych nocy. Tym razem polecamy imprezę, która odbędzie się w piątek w Inqbatorze - MoM meets Minimal Nation. Będzie to dwudziesta edycja organizowana w tym miejscu przez ekipę Między Oczyma Mgnieniami, na którą zaproszony został dj z Trójmiasta - Essence. Z pewnością jest on znany wielu fanom tzw. industrial techno, swego czasu w jego setach usłyszeć można było takich producentów jak Surgeon, British Murder Boys, Makaton czy Grovskopa. Ostatnio zmienił nieco styl... na jaki? Przekonajcie się sami odwiedzając Inqbator.
Na imprezie nie zabraknie również klasycznego minimal techno, zadba o to Vervain oraz Imp, który z pewnością zagra też trochę nu skool techno.
Oprócz wyżej wymienionych na imprezie usłyszymy również organizatorów: Razora Radish i Hakufishin.
Serdecznie zapraszamy!

16-09-2008

KONKURS - Dj Przeplach w Electric Cafe

Przeplach to dj i b-boj w jednej osobie. Jest założycielem ekipy Flexion Moves tańczącej od 1996 roku. Obecnie członek Stylowej Spółki Społem - ekipy rymująco tańczącej, która w 2005 roku wydała płytę za pośrednictwem Asfalt Records "Powrót do Przyszłości". Udziela się również w hardcorowej kapeli. Tą ciekawą postać będziecie mogli usłyszeć już w najbliższą sobotę w klubie Electric Cafe w Jaworznie. Impreza ta, w przeważających klimatach funky i break beat, rozgrzeje niejednego w obecne, chłodne dni.

Zatem zapraszamy do udziału w konkursie, w którym rozdajemy ...tak, dokładnie - rozdajemy wejściówki do Elektric Cafe. Wystarczy żebyś był jednym z pierwszych trzech osób, które się do nas zgłoszą na adres: info@clubbing.slask.pl. W temacie prosimy podać Przeplataniec, a treści koniecznie imię i nazwisko.
Czekamy maksymalnie do piątku godz. 18.

16-09-2008

Fotorelacja - Urodziny Babika we Fraktalu

Kilka imprez drum'n'bassowych odbyło się w okolicach Śląska w miniony weekend, a my mamy przyjemność zaprezentować Wam fotki z kolejnej z nich - Fraktal Drumz! Babik b-day. Tym razem zdjęcia nadesłał do nas Froste.
Serdecznie zapraszamy!

15-09-2008

Rozdajemy zaproszenia na Friendly Beats - Release Tour

Pomimo, że jeden weekend dopiero co się skończył, warto pomyśleć już o następnym, tym bardziej że zapowiada się on dla klubowego Śląska dość ciekawie. Mamy dzisiaj dla Was propozycję na spędzenie sobotniego wieczoru i nocy. W katowickim Rondzie Sztuki odbędzię się kolejna impreza z cyklu Friendly Beats. Imprezy te cieszą się u nas bardzo dużym zainteresowanem, a to dzięki zawsze ciekawie dobranemu składowi djskiemu z Noviką na wokalu. Tym razem usłyszymy djkę Gama wraz Lexusem i Rawskim, natomiast w roli gościa specjalnego na instrumentach klawiszowych zagra Foxx.

Czekają na was 2 podwójne zaproszenia. Czekamy na zgłoszenia wysyłane na adres: info@clubbing.slask.pl (w tytule prosimy podac Friendly Beats), w mailach należy podać imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie:
Gdzie poraz piewszy w Katowicach odbyła się impreza z cyklu Friendly Beats/Beats Friendly?
Losowanie odbędzie się w piątek o godz. 18. Powodzenia!

15-09-2008

Neuropunks DnB Session w Elektro - fotorelacja

Zapraszamy do działu "galeria", gdzie oglądać już możecie zdjęcia z kolejnej już imprezy organizowanej przez ekipę Neuropunks z cyklu Neuropunks DnB Session.
Zdjęcia oglądać możecie dzięki uprzejmości Maxa.

13-09-2008

Festiwal Nowa Muzyka opuszcza Cieszyn

Jak podaje Gazeta Codzienna, czwarta edycja Festiwalu Nowa Muzyka nie odbędzie się już w Cieszynie, jak miało to miejsce w ostatnich dwóch latach. Wydarzenie to wraca do Katowic, ale nie do Galerii Szyb Wilsona, w której debiutował. Impreza odbędzie się najprawdopodobniej na lotnisku w dzielnicy Muchowiec.
Głównym powodem tych zmian są kwestie finansowe, ale także duży wpływ na decyzję organizatorów ma lokalizacja i łatwość dojazdu.
W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na rozwój wydarzeń i na oficjalne informacje na temat Festiwalu Nowa Muzyka #4.

18-08-2008

Konkurs - zdobądź zaproszenia na EXPLORIS 2008!

Nie masz gdzie się podziać w piątek wieczorem? Masz ochotę na dobrą imprezę w klimacie klubowym? Chciałyś przeżyć ciekawą imprezę w plenerze?
Bardzo dobrze się składa, bowiem już najbliższy piątek w Sosnowcu, na terenie Expo Silesia odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Klubowej - Exploris 2008.
Usłyszycie czołowych reprezentantów polskiej sceny klubowej, zagra dla was m.in. Diana D'Rouze, Angelo Mike i Malfunktion.
Natomiast gwiazdą główną tego wydarzenia będzie Mr.X-Afrika Islam (Niemcy) i Dj Nakadia z Tajlandii!

Mamy 10 zaproszeń na tą imprezę. Aby je otrzymać prosimy wysłać zgłoszenie na adres: info@clubbing.slask.pl. W treści prosimy koniecznie podać imię i nazwisko, a w tytule hasło Exploris. Zaproszenia otrzyma pierwszych 10 osób. Czekamy maksymalnie do czwartku godz. 22.
Powodzenia!

13-08-2008

Creamfields 2008 już w tą sobotę

Już tylko 4 dni dzielą Nas od tegorocznego festiwalu muzyki elektronicznej Creamfields 2008. Dla wszystkich niezdecydowanych to ostatni dzwonek na podjęcie męskiej decyzji i spędzenia tej nocy wśród najlepszych artystów z całego świata. Jesteśmy pewni że każdy znajdzie na miejscu coś dla siebie. Przypominamy, że na tegorocznej edycji będziemy mieli okazję posłuchać takich wirtuozów swoich gatunków jak m.in.: Astral Projection, Pendulum, Spor, Juan Atkins, Vitalic, Aphrodite i masa innych.

Aby ułatwić dotarcie na lotnisko w Szymanowie, które znajduje się 12 km od Wrocławia, podobnie jak w latach ubiegłych kursować będą Creambusy. Dla wszystkich zmotoryzowanych, na głównych trasach dojazdowych będą ustawione specjalne oznaczenia, które pokierują wszystkich na miejsce tegorocznego festiwalu.
Ale Creamfields 2008 to nie tylko muzyka, na chętnych spróbowania swoich sił w Paintballu, gry na xBoxie lub sprawdzenia swojej odwagi poprzez skok na Bungee, czekać będzie Fun Park. Informację o dokładnym rozkładzie jazdy Creambusów oraz wszystkie niezbędne szczegóły o festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie Creamfields.pl

03-08-2008

Już w sobotę Open Air pod Silesia CC

Silesia Open Air to nie tylko dobra, wysublimowana muzyka, jest to także projekt gry świateł oraz wizualizacji, jak i dobrego nagłośnienia. Po raz pierwszy w tym roku i miejscu na dwóch scenach zagrają DJ-e wywodzący się z różnych nurtów muzycznych i reprezentujących różne śląskie kluby (te bardzo komercyjne jak i te mniej). Beach Party Edition, bo takim mianem określona została ta edycja, obejmować będzie dwie odrębne sceny: Plac Słoneczny (pomiędzy Silesia City Center a Almi Cafe) czyli Main / Beach Stage (na której zostaną wysypane tony piasku) oraz Almi Cafe czyli Club Vip Stage.

Mamy dla Was niespodziankę ...w postaci 10 podwójnych wejściówek na tą imprezę! Wejściówki te będą obowiązywały na terenie sceny głównej, na Placu Słonecznym. Aby je otrzymać nie wymagamy tym razem zbytniego wysiłku ;-), czekamy po prostu na zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem wysyłane na adres: info@clubbing.slask.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń!

28-07-2008

Kolejne zdjęcia z Elektro

Tym razem mamy przyjemność prezentować zdjęcia autorstwa SeBo. Przypominamy, że uwieczniają one sobotnią imprezę organizowaną przez Neuropunks.
Zatem bez zbędnego komentarza, zapraszamy do galerii!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_